אתרים שאני לא מבין למה עוד לא נכנסתם אליהם!?

דוקטור אינטרנט

אתרים שאני לא מבין למה עוד לא נכנסתם אליהם!?

מאת : שני דהן

כיום, רוב העולם משתמש בטכנולוגיות החדישות. אחד המכשירים הנפוצים ביותר הוא המחשב. חיפשתי בשבילכם אתרים מגוונים שהם גם מגניבים וחלק מהם גם יכולים לעזור לכם בחיי היום יום.

אתר מספר 1: written? Kitten! (http://writtenkitten.net/) – באתר הזה תוכלו להגדיר כמות מילים מסוימת כגון 100 או 1000 ואז כל פעם כשתכתבו את מספר המילים הזה תופיע בצד תמונה חדשה של חתול חמוד. למשל, אם תגדירו לו 100 מילים, אחרי שתכתבו 100 מילים יופיע חתול חמוד וכשתגיעו ל-200 התמונה תשתנה לחתול חמוד אחר.

אתר מספר 2:חרוז דוט קום (http://xn--9dbcb2e.com/)   – באתר הזה תוכלו לכתוב מילה ואז האתר ימצא לה חרוזים.

אתר מספר 3: make me babies (http://makemebabies.com/#page/1) – באתר הזה תוכלו לבחור 2 תמונות ואז האתר יצור לכם תמונה של התינוק שיצא לשני האנשים בתמונות.

אתר מספר 4: random name picker (http://www.classtools.net/random-name-picker/) – באתר תוכלו לבחור מספר שמות או סתם דברים שתכתבו, תסובבו את הגלגל ואז יצא אחד מהשמות, זוהי דרך מאוד מגניבה ונוחה לעשות הגרלות. כאשר תיכנסו לאתר, יהיה גלגל עם שמות שלא קשורים אליכם, אז לחצו על כפתור ה-edit/save ואז ערכו מה אתם רוצים שיהיה כתוב שם.

אתר מספר 5: eyetricks.com (http://www.eyetricks.com/) – באתר תוכלו למצוא מגוון גדול של אשליות. אני ממליץ ללחוץ בתפריט העליון השמאלי על  scary optical illusion.

אתר מספר 6: thinkgeek (thinkgeek.com)  – באתר תוכלו למצוא מגוון מוצרי גיקים מגניבים. (האתר שולח גם לישראל)

אתר מספר 7: pixlr editor (http://apps.pixlr.com/editor/) – באתר תוכלו למצוא מגוון כלים לעריכת התמונות שלכם. זהו פוטושופ חינמי אונליין.

 

נשלח ב הורים כותבים, תלמידים כותבים עם התגית: ,
One comment on “אתרים שאני לא מבין למה עוד לא נכנסתם אליהם!?
  1. יוחאי אלקטרון הגיב:

    יואו, עזרת לי, אני אפילו לא בבית ספר הזה ובכל זאת הגעתי לאתר הזה וקראתי את הכתבה והסתכלתי באתרים והם מגניבים רצחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח!

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*