הכה את המורה-הכירו את מיכל לשם

הכה את המורה:

כתב: דן הצורף

 

ברוכים הבאים לפינת הכה את המורה,
בכל פינה נפרסם כאן מידע על כל מורה/ חונך במרחב
והיום:
הכירו, מיכל לשם
מיכל לשם היא מורה חדשה במרחב והיא מלמדת פיזיקה , הישרדות באי בודד, מועדון קריאה, מעבירה מפגש בוקר לכיתות ה'-ו' ומה בוער
להלן כל המידע שאתם צריכים בכדי להכיר את המורה החדשה בבית הספר:
1. שלום מיכל, ספרי לנו בבקשה איך הגעת למרחב ואיך הרגשת שהגעת לכאן בפעם הראשונה למרחב?
מיכל: "הגעתי למרחב דרך מודעה בעיתון  ענבל ומיקי ראיינו אותי ואז ערכתי שיעור ניסיון בפיזיקה לילדי כיתה ו' ו-ז'. השיעור היה מוצלח ואני קיבלתי החלטה ללמד בבית הספר השנה הבאה.
2. מתי החלטת שאת רוצה להיות מורה?
מיכל: "החלום שלי לעסוק בחינוך הוא חלום ישן, שמלווה אותי מאז התיכון. עבורי, בית הספר התיכון, היה מקום משמעותי והמורים שהיו לי שם מהווים עבורי מודל לחיקוי עד היום".
3. במה עסקת לפני שהגעת למרחב?
מיכל: "שירתתי 14 שנים ביחידה 8200, במגוון תפקידים בעולם המחשבים: החל מפיתוח, דרך ניהול צוותים וכלה בניהול מדורים ופרויקטים גדולים ביחידה".
4. מה את אוהבת במרחב?
מיכל: "אני הכי אוהבת את הילדים 🙂 בכל שיעור שאני מעבירה פגשתי ילדים חכמים, סקרנים שרוצים ואוהבים ללמוד. כיף אמיתי! חוץ מהילדים, אני מאוד אוהבת את הצוות: ענבל וכל המורות הן צוות נהדר, חם, נותן גיבוי והמון עזרה. זו זכות לעבוד עם צוות כזה!
5. ספרי לנו קצת על הילדות שלך?
מיכל: "גדלתי בירושלים, אני האחות הבכורה לשתי אחיות מקסימות שהיום הן החברות הכי טובות שלי. למדתי בבית ספר "פלך" בירושלים, וזו הייתה עבורי חוויה מעצבת לכל החיים. את מירב שעות הפנאי שלי בתקופת הילדות העברתי בצופים, כחניכה, מדריכה, רשג"דית ומרכזת צעירה. חוץ מצופים שיחקתי טניס וניגנתי בפסנתר.
6. סכמי לנו בקצרה את השנה שלך במרחב.
מיכל: "אני מרגישה שהשנה שלי במרחב תרמה לי המון! במחצית הראשונה לימדתי רק מדעים ופיזיקה ובמחצית הזו אני גם חונכת של קבוצת ה"חמצוצים" ומלמדת מועדון קריאה ואת מה בוער. כל השיעורים שלי מרתקים, אני אוהבת את האי הבודד שלנו, את הצעצועים המהממים שתלמידי פיזיקה בנו, את הספרים והעיתונים בשיעורי קריאה ואקטואליה וכמובן את מפגשי הבוקר. בכל שיעור אני לומדת משהו חדש, והמפגש עם הילדים מלהיב ומשמח!"
7. ספרי לנו עוד קצת על עצמך.
מיכל: "אני נשואה ליאיר כבר 11 שנים. יש לנו שלושה ילדים מהממים, אורי (בן 6.5), שחר (בן 5) וזוהר (בן 2.5). אני מסיימת בימים אלו לתואר שני בחינוך במכללת בית ברל.
8. מה את מאחלת לעצמך להמשך שנת הלימודים?
מיכל: "אני מאחלת לעצמי להמשיך להנות, אני מחכה בקוצר רוח לראות את השיעורים שיעבירו תלמידי מדעים ואת פרויקטי הסיום של תלמידי פיזיקה. והכי חשוב – שיהיה כיף בדיוק כמו שהיה עד עכשיו!

תודה רבה למיכל.
עד כאן להיום נתראה בפינה הבאה!

מיכל לשם

נשלח ב כללי

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

*